PL EN

INCUBE - NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DLA FINANSISTÓW

Zapraszamy na nasze webinaria!

22 czerwiec 2016 r.

Aktualności Incube

28 czerwca Incube, jako ekspert we wdrażaniu systemów wspierających kontroling i działy finansowe, poprowadzi e-seminaria. Na bazie swoich doświadczeń i rzeczywistych wdrożeń konsultanci firmy opowiedzą o możliwościach systemu IBM Planning Analytics w chmurze.

Na nasze e-seminarium pod tytułem: „Sześć rzeczy o skutecznym planowaniu, czyli jak zapełnić lukę między systemem a Excelem… w chmurze” można zarejestrować się na http://e-seminaria.pl/.

 

30 czerwca odbędzie się e-seminarium prezentujące aplikację do rozliczania delegacji na platformie Qalcwise. Prelegentki będą mówiły o optymalizacji i łatwości rozliczania nawet najbardziej złożonych delegacji dzięki aplikacji TEM. Redukcja kosztów i czasu poświęconego na żmudne formalności i rozliczanie to główne zalety rozwiązania TEM.

Na seminarium: „Zupełnie nowe podejście do efektywności i oszczędności w procesach biznesowych na przykładzie aplikacji służącej do rozliczania delegacji” można zarejestrować się na http://e-seminaria.pl/.

MAPA STRONY

Rozwiązania

Usługi

Szkolenia

 Klienci

 Firma

News

Kontakt

© 2019 | INCUBE CPM Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: Strona korzysta z plików Cookies, m.in. do tego, aby lepiej dopasowywać się do Twoich oczekiwań. Więcej w polityce prywatności X