Wybierz Incube CPM

Poznaj nasze realizacje i wdrożenia. Dowiedź się więcej o naszych klientach i dołącz do nich.
Cubes
Incube CPM jest wiodącym doradcą technicznym w zakresie planowania, analizy finansowej, konsolidacji i raportowania. Jesteśmy firmą niezależną od technologii, która koncentruje się na dostarczaniu klientom najnowocześniejszych rozwiązań FP&A (Finance Planning & Analysis) oraz CPM (Corporate Performance Management).

Nasi certyfikowani konsultanci dostarczają i wspierają systemy informacji zarządczej i systemy wspomagania decyzji dla największych organizacji w Europie i na całym świecie.

Poznaj nasze realizacje i wdrożenia

Analiza finansowa kluczem do kolejnych sukcesów biznesowych e-commersowego giganta

Przed jedną z największych platform e-handlu w Polsce stoi wiele wyzwań. Jednym z pierwszorzędnych priorytetów poza zadowoleniem użytkowników, których w skali miesiąca jest ponad kilkanaście milionów, jest sprawne zarządzanie terabajtami danych. Wdrożone przez Incube CPM w 4 miesiące rozwiązania IBM Planning Analytics (TM1) i Planning Analytics Workspace (PAW) nie tylko przyspieszyły wprowadzanie i wyciąganie niezbędnych informacji, ale także ułatwiły monitoring nad prowadzonymi działaniami. Implementacja kompleksowego narzędzia do planowania zaowocowała tworzeniem w krótszym czasie raportów i pozwala na sprawne podejmowanie właściwych decyzji biznesowych.
Budżetowanie u lidera branży opieki medycznej

Klient jest międzynarodową firmą oferującą kompleksową, prywatną opiekę medyczną dla pacjentów w każdym wieku. Marka obecna na polskim rynku od ponad 20 lat, dysponuje kilkudziesięcioma centrami o różnej specyfice od medycyny po fitness, z których z roku na rok korzysta coraz więcej klientów. Budżetowanie w przedsiębiorstwie o tak złożonej strukturze jest ogromnym wyzwaniem. Incube CPM od 2017 roku wspomaga medycznego giganta w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań biznesowych.
Analiza finansowa podstawą wieloletnich prognoz u potentata na rynku deweloperskim

Jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce, firma istniejąca na rynku od ponad 20 lat i notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, będąc na etapie dynamicznego rozwoju, zaczęła mieć problem z konsolidacją danych, dotyczących kolejnych inwestycji, a wykonana na ich podstawie analiza finansowa stały się priorytetem. To była jedyna droga, aby odpowiedzialnie planować kolejne ruchy biznesowe. Incube CPM który z klientem współpracuje od ponad 10 lat, zajął się modyfikacją dotychczasowego systemu, tak aby sprostać nowym wyzwaniom klienta.
Centralizacja zarządzanie leasingiem

Blisko 2,5 tysiąca placówek w kilkunastu europejskich krajach – tak w liczba można przedstawić klienta- europejską siecią sklepów, oferującą odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w niskich cenach. Firma zgłosiła się do Incube CPM, gdy okazało się, że rozwój sieci handlowej jest dla niej wyzwaniem z punktu widzenia rozliczania coraz większej ilości umów leasingowych. Zaproponowana przez nas aplikacja zastąpiła dotychczas używane pliki Excelowe, ułatwiła konsolidacje danych i usprawniła przepływ informacji. Zarządzanie leasingiem stało się na tyle wydajne, że firma może przygotowywać rozliczenia miesięczne zamiast kwartalnych.
Digitalizacja procesów biznesowych potentata branży odzieżowej

Klient to potentat branży odzieżowej w Polsce. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją odzieży, a w swoim portfolio ma kilka różnych marek. Ubrania sprzedawane są w 1800 salonach stacjonarnych rozlokowanych w całej Europie. Szybki rozwój zaczął się przekładać na funkcjonowanie firmy, potrzebna stała się digitalizacja procesów biznesowych i ich transformacja.

Poznaj narzędzia FP&A.
Skontaktuj się z nami!