PL EN

INCUBE - NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DLA FINANSISTÓW

Najlepsze rozwiązania Business Intelligence

Zapewniamy naszym Klientom najwyższej klasy rozwiązania wspierające podejmowanie krytycznych i strategicznych dla ich korporacji decyzji. Na co dzień współpracujemy z Dyrektorami Finansowymi, Kontrolerami Finansowymi, Menedżerami MIS. Zapewniamy im łatwy i szybki dostęp do wiarygodnej informacji. Naszą specjalizacją są systemy klasy Business Analytics oraz Big Data. Wykorzystujemy najlepsze i najnowocześniejsze dostępne technologie i budujemy dedykowane rozwiązania dla naszych Klientów. Współpracujemy z liderami światowego rynku technologii Business Analytics, Big Data, Business Intelligence, Predictive Analytics oraz Financial Governance.

Wśród naszych klientów znajdują się liderzy rynków światowych oraz największe firmy polskiego rynku. Koncentrujemy się przede wszystkim na rozwiązaniach bezpośrednio wspierających pracę działów finansowych, kontrolingowych i sprzedaży a w tym na systemach planowania i budżetowania oraz systemach kompleksowego informowania kierownictwa. Portfolio naszych usług obejmuje konsulting w ewaluacji i organizowaniu procesów przepływu informacji w organizacji, budowę wielowymiarowych modeli planistycznych obejmujących całość procesów w organizacji oraz usługi wdrożeniowe, rozwojowe i utrzymaniowe systemów klasy Business Analytics w tym EP, BI. Oferujemy sprawdzone i efektywne kosztowo usługi outsourcingu polegające na utrzymaniu systemów BA. Oprócz gotowych rozwiązań producenckich oferujemy usługi integracyjne oraz rozwiązania dedykowane wykonane w technologiach internetowych. Nasz zespół to konsultanci, kontrolerzy finansowi i inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem. Ambitni i zorientowani na komunikację i rozwiązywanie problemów. Wszyscy posiadają certyfikaty producenckie. Przykładamy wielką uwagę do jakości i pragmatycznej wartości dostarczanych przez nas produktów naszej pracy. Naszą jakość potwierdzają nasi Klienci.

PARTNERZY

Krzysztof Kowal Krzysztof Kowal, systemy business intelligence

Managing Partner / President

Krzysztof jest Partnerem Zarządzającym i współzałożycielem firmy Incube CPM Sp. z o.o.

Wcześniej związany jako konsultant z rozwiązaniami systemów zarządzania ERP, CRM i ITSM/ITIL, od ponad 10 lat zajmuje się propagowaniem i wdrażaniem idei zarządzania efektywnością przedsiębiorstw – Corporate Performance Management.

Krzysztof jest współtwórcą i jednym z pomysłodawców serwisu qalcwise.com – internetowej platformy dla przedsiębiorstw wspierającej nowoczesne rozwiązania pracy zespołowej.

Krzysztof jest absolwentem EFP École Franco-Polonaise des Nouvelles Technologies d'Information et Telecommunication.


 
Mateusz Bielecki

Managing Partner / Vice-President

Współzałożyciel firmy oraz Partner Zarządzający odpowiedzialny za Finanse, Support, HR oraz Business Development.

Mateusz począwszy od studiów jak też przez całą swoją karierę zawodową związany jest z dziedziną rachunkowości zarządczej. Zajmował się budową systemów raportowania zarządczego, modeli budżetowych, finansowych oraz zarządzaniem cenami w takich firmach jak ExxonMobil, Shell, Polcard, Polbank. Po założeniu firmy Incube jako konsultant bądź kierownik projektów prowadził wdrożenia systemów klasy CPM.   

Współtwórca i jeden z pomysłodawców przełomowej internetowej platformy qalcwise.com.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej ze specjalizacją Rachunkowość Zarządcza.

 

 

Paweł Pośnik

Partner / Implementation Manager

Paweł posiada kilkanaście lat doświadczenia we wdrożeniach systemów ERP oraz CPM. Dołączył do Incube w 2012 roku na stanowisko Starszego Konsultanta a następnie Lidera Zespołu. Od początku swojej kariery w Incube Paweł pełni również rolę mentora nad projektami.  Zanim dołączył do Incube Paweł zajmował się wdrożeniami systemów ERP oraz Business Intelligence w takich firmach jak S&T Services Polska czy też ICL Poland.

Miłośnik dobrych steaków oraz lampki wina.

Absolwent Politechniki Warszawskiej na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych.

Co nas wyróżnia?

SPECJALIZACJA I KONCENTRACJA

Incube jest firmą wyspecjalizowaną w rozwiązaniach Business Analytics oraz Big Data. Koncentrujemy sie wyłącznie na dziedzinie usprawniania przepływu informacji w przedsiębiorstwie. Nasze rozwiązania są zaadresowane do działów finansów, kontrolingu oraz sprzedaży. 

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Nasi starsi konsultanci posiadają minimum 5 lata doświadczenia w projektach łączących zarządzanie finansami przedsiębiorstw i technologie informatyczne. Zatrudniamy kontrolerów finansowych z doświadczeniem w dużych korporacjach oraz konsultantów, ekspertów z bagażem kilku, kilkunastu a nawet kilkudziesięciu projektów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami.

METODYKA I PODEJŚCIE

Incube SRUM 4 BUSINESS ANALYTICS to metodyka, która powstała na bazie wykonanych przez nas projektów. SRUM 4 BA zawiera elementy uznanych, najnowszych metodyk zarządzania projektami. SCRUM 4 BA to iteracyjna i inkrementalna metodyka wdrożeń rozwiązań IT, dzięki której możemy wspólnie z klientem pokonać nawet najbardziej złożone wyzwania projektowe oraz w sposób produktywny i kreatywny zbudować oczekiwane rozwiązanie.

TECHNOLOGIA

Zakres wykorzystywanych przez nas technologii obejmuje IBM, Cognos TM1, Cognos BI, Netezza, SPSS, Cognos Controller, Oracle, Microsoft. Wyznacznikiem zastosowanej w projekcie technologii jest zawsze Klient i praktyczne podejscie do rozwiązania zidentyfikowanego problemu. Obecnie stosowane technologie muszą być zgodne z architekturą SOAP i oczywiście funkcjonować w okienku przeglądarki internetowej.

Kariera

Poszukujemy kandydatów na konsultantów, młodszych konsultantów, inżynierów systemowych, analityków biznesowych, programistów. Jeśli jesteś zainteresowany nowoczesnymi metodami zarządzania finansowego w dużym przedsiębiorstwie, hurtowniami danych, dziedziną business intelligence lub systemami wspierającymi sprawozdawczość finansową zgłoś do nas swoją kandydaturę, na adres:

career@incube.com.pl

Dla ambitnych oferujemy błyskawiczną karierę, motywujące uposażenie i współpracę z liderami. Na co dzień współpracujemy z dyrektorami finansowymi, kontrolerami finansowymi, managementem wyższego stopnia w największych polskich i międzynarodowych korporacjach. Dla doświadczonych, niezależnych konsultantów, analityków biznesowych, inżynierów wdrożeniowych, niezależnych programistów - oferujemy partnerskie warunki współpracy. Spróbuj, jeśli masz min. 3 lata doświadczenia na projektach związanych z systemami finansowymi, zarządzaniem przedsiębiorstwem i hurtowniami danych.

Certyfikaty

Incube CPM jest autoryzowanym Partnerem IBM w pełnym zakresie rozwiązań Cognos, SPSS, CDM, PureData System oraz Controller. Incube posiada status Premier Business Partner oraz posiada prawo świadczenia bezpośrednich usług wsparcia technicznego jako Cognos Support Provider. Dodatkowo jako jedyny Partner w Polsce Incube uzyskał w 2014 roku wyższy stopień partnerstwa - Cognos Solution Provider.

MAPA STRONY

Rozwiązania

Usługi

Szkolenia

 Klienci

 Firma

News

Kontakt

© 2019 | INCUBE CPM Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: Strona korzysta z plików Cookies, m.in. do tego, aby lepiej dopasowywać się do Twoich oczekiwań. Więcej w polityce prywatności X