Planuj inteligentnie.
Wykonuj bezbłędnie.
Dostosuj się do wyzwań.

Zmień sposób, w jaki postrzegasz, planujesz i prowadzisz swoją firmę dzięki Connected Planning Platform od Anaplan
OneStream
Anaplan to wiodąca na rynku, działająca w chmurze dla przedsiębiorstw firma, która zmienia sposób, w jaki przedsiębiorstwa z różnych branż postrzegają, planują i napędzają wydajność biznesową. Oparta na technologii Polaris Calculation Engine™ i Hyperblock® platforma pozwala klientom modelować scenariusze „co by było, gdyby”, dodawać kontekst wydajności w czasie rzeczywistym i prognozować przyszłe wyniki w celu podejmowania szybszych i pewniejszych decyzji.

Anaplan to narzędzie do:

Anaplan został wyróżniony w raporcie Forrester Total Economic Impact™ (TEI)

Wyniki badań wykazały zwrot z inwestycji na poziomie 303% w okresie 3 lat w przypadku wielu klientów Anaplan. To pokazuje, że dzięki platformie, która porządkuje Twoje dane oraz pozwala na prowadzenia anali predyjkcyjnych, jesteś w stanie zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze.

Zapoznaj się z badaniem, aby dowiedzieć się, w jaki sposób długoletni klienci Anaplan wykorzystali Connected Planning do podejmowania decyzji w czasie rzeczywistym, zwiększania stabilnego i przewidywalnego wzrostu przychodów, obniżania kosztów, optymalizowania siły roboczej oraz lepszego dostosowywania się do niepewności i ciągłych zmian.

Poznaj narzędzia FP&A.
Skontaktuj się z nami!