Planowanie finansowe – zmodernizuj finanse i zyskaj przewagę

dzięki spójnej platformie OneStream XF

Pracuj z najlepszymi specjalistami. Zespół Incube to strategiczny Partner OneStream w Europie Środkowo-Wschodniej

Dlaczego OneStream?

OneStream to nowoczesna, spójna platforma do zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa w chmurze. Sprawdzona alternatywa dla pofragmentowanych starszych aplikacji, zaprojektowana w celu uproszczenia procesów w najbardziej wyrafinowanych, globalnych przedsiębiorstwach.

Zamknięcie finansowe i konsolidacja.

Usprawnij zamknięcie finansowe i konsolidację, spełniając jednocześnie złożone globalne wymagania dotyczące księgowości i sprawozdawczości. Zapewnij szybki wgląd w wyniki finansowe i operacyjne.

Planowanie, budżetowanie i prognozowanie

Zyskaj elastyczność w planowaniu dzięki wsparciu dla potrzeb planowania strategicznego, finansowego i operacyjnego w jednym, ujednoliconym rozwiązaniu.

Raportowanie i analiza

Dostarczaj właściwe informacje we właściwym formacie i we właściwym czasie dzięki jednej platformie do raportowania i analiz finansowych, ustawowych i zarządczych.

Zarządzanie jakością danych finansowych

Zwiększ zaufanie do wyników finansowych i operacyjnych oraz wyeliminuj procesy integracji danych „czarnych skrzynek”.

Uzgodnienia kont

Wyeliminuj ręczne lub samodzielne rozwiązania uzgadniania za pomocą rozwiązania do uzgadniania kont dostępnego w OneStream XF MarketPlace.

  • Ponad 70% klientów OneStream zastąpiło starsze aplikacje Oracle Hyperion, SAP BPC i Tagetik! 70% 70%

Dlaczego Incube?

Zespół Incube jest strategicznym partnerem OneStream na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Tę pozycje zawdzięczamy ponad 10-letniemu doświadczeniu w wykorzystaniu technologii w zarządzaniu finansami oraz dziesiątkom zrealizowanych z sukcesem projektów międzynarodowych.

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Większość firm konkurencyjnych oferuje jedynie wsparcie techniczne. Na tym tle Incube wyróżnia się, ponieważ nasi konsultanci to doświadczeni analitycy i kontrolerzy finansowi. Stosują sprawdzone metodologie i najlepsze praktyki branżowe. Posiadają szeroką wiedzę biznesową, praktyczną znajomość finansów i zapewniają maksymalne wykorzystanie możliwości OneStream.

Zapewniamy:

N
Projektowanie i wdrażanie
N
Wsparcie, utrzymane i administrację
Planowanie finansowe - Incube
Program do zarządzania finansami w firmie - Incube

Unikalne podejście do Klientów

Pracujemy blisko z naszymi klientami, dokładnie poznajemy ich potrzeby i pomagamy zaprojektować procesy tak, aby zmaksymalizować korzyści. Pokonujemy nawet najbardziej złożone wyzwania projektowe oraz kreatywnie, terminowo i zgodnie z budżetem dostarczamy oczekiwane rozwiązania.

Nearshoring

Oferujemy kompleksowe usługi utrzymania i rozwoju istniejących funkcji i systemów FP&A w konwencji całkowitego lub częściowego outsourcingu. To kosztowo i operacyjnie optymalne podejście zabezpiecza i zdejmuje ryzyko z naszych Klientów. Zapewniamy obsługę przez najlepszych konsultantów, którzy znają model biznesowy i finansowy naszych Klientów, służą radą i zaoferują wsparcie w krytycznych procesach raportowania finansowego.

Zarządzanie finansami firmy - Incube

Zwiększ wydajność swojej firmy i pracuj z najlepszym zespołem konsultantów w CEE!

Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Incube CPM sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674), ul. Marynarska 15, NIP: 5213591039 - Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu privacy policy