Prosty sposób na cyfrową transformację, bez kodowania, no code i bez wsparcia działu IT.

Poznaj platformę Qalcwise, która szybko i sprawnie automatyzuje procesy w twojej firmie.
OneStream
Daj się zaskoczyć! Poznaj zupełnie nowe podejście do arkuszy kalkulacyjnych i wykorzystaj je do usprawnienia procesów biznesowych. Przenieś procesy zarządzane ręcznie, na papierze i w Excelu do intuicyjnych aplikacji no code. Bez czasochłonnego i kosztownego wdrożenia. Stwórz aplikację samemu lub wybierz gotową i dostosuj ją kilkoma kliknięciami (po gotowe aplikacje zajrzyj na Qalcwise Marketplace). Konfiguracja i implementacja aplikacji zajmą tylko kilka dni!

Qalcwise przenosi wszystkie zadania zarządzane w arkuszach kalkulacyjnych i dokumentach do łatwej w użyciu aplikacji.

Aplikacje obsługują dowolne procesy B2B lub B2E i dają pewność bezpiecznej, wydajnej i efektywnej pracy. Automatyzują wszystkie etapy procesu, znacznie więcej niż tylko obieg dokumentów i zadań. Qalcwise może Ci pomóc w różnych obszarach:

Dlaczego wybrać Qalcwise?

Wykorzystaj swoje umiejętności excelowe do zbudowania zintegrowanych aplikacji bez kodowania.

Świadomość ograniczeń arkuszy kalkulacyjnych i doskonała znajomość potrzeb biznesowych skłoniły twórców platformy Qalcwise do stworzenia platformy, która będzie odpowiedzią na problemy z automatyzacją procesów. Qalcwise to platforma do tworzenia aplikacji biznesowych, która jest łatwe jak arkusz kalkulacyjny, ale ma nieograniczone możliwości.

Poznaj narzędzia FP&A.
Skontaktuj się z nami!